ХДНБ ім. В. Г. Короленка

четвер, 13 жовтня 2011 р.

13 жовтня 2011 року


13 жовтня 2011 р. у межах фестивалю "Читай, Харкове! Читай, Україно!» відбулося засідання Круглого столу «ВИДАВЕЦЬ – КНИГА – БІБЛІОТЕКА», метою якого є зміцнення соціального партнерства видавців, розповсюджувачів книги і бібліотек, обговорення актуальних питань  і проблем у підготовці та випуску книг, їх шляху до бібліотеки і читача.
Багато цікавих пропозицій висловили як головні редактори видавництв («САГА»,  «РАНОК»,  «Основа» та ін.),  так і фахівці бібліотеки.  Намічені шляхи подальшого співробітництва.Секційні засідання Міжнародної науково-практичної конференції. "Від ХІХ до ХХІ ст.: трансформація бібліотек у контексті розвитку суспільства"

Секція 1. "Історичні вектори розвитку бібліотек"


Секція 2. "Бібліотеки в системі формування культурно-інформаційного простору"Секція 3. "Нові ресурси і можливості сучасної бібліотеки"


Секція 4. "Бібліотеки, архіви, музеї: соціокомунікаційний обмін"

На завершення секції був презентований бібліографічний покажчик "Музейна справа на Харківщині: становлення та розвиток" підготовлений працівниками відділу "Україніка" спільно з фахівцями Центру краєзнавства Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна.Підбиття підсумків роботи конференції, оголошення проекту рекомендацій, виступи учасників.Немає коментарів:

Дописати коментар